×
Ürünler Sepete Eklendi
3.000 TL Üzeri Ücretsiz Kargo Tüm sorularınız için whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Siparişlerinizi en hızlı şekilde hazırlamaya çalışıyoruz. 3.000 TL Üzeri Ücretsiz Kargo Tüm sorularınız için whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Siparişlerinizi en hızlı şekilde hazırlamaya çalışıyoruz. 3.000 TL Üzeri Ücretsiz Kargo Tüm sorularınız için whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Siparişlerinizi en hızlı şekilde hazırlamaya çalışıyoruz. 3.000 TL Üzeri Ücretsiz Kargo Tüm sorularınız için whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Siparişlerinizi en hızlı şekilde hazırlamaya çalışıyoruz. 3.000 TL Üzeri Ücretsiz Kargo Tüm sorularınız için whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Siparişlerinizi en hızlı şekilde hazırlamaya çalışıyoruz. 3.000 TL Üzeri Ücretsiz Kargo Tüm sorularınız için whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Siparişlerinizi en hızlı şekilde hazırlamaya çalışıyoruz. 3.000 TL Üzeri Ücretsiz Kargo Tüm sorularınız için whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Siparişlerinizi en hızlı şekilde hazırlamaya çalışıyoruz. 3.000 TL Üzeri Ücretsiz Kargo Tüm sorularınız için whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Siparişlerinizi en hızlı şekilde hazırlamaya çalışıyoruz. 3.000 TL Üzeri Ücretsiz Kargo Tüm sorularınız için whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Siparişlerinizi en hızlı şekilde hazırlamaya çalışıyoruz. 3.000 TL Üzeri Ücretsiz Kargo Tüm sorularınız için whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Siparişlerinizi en hızlı şekilde hazırlamaya çalışıyoruz. 3.000 TL Üzeri Ücretsiz Kargo Tüm sorularınız için whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Siparişlerinizi en hızlı şekilde hazırlamaya çalışıyoruz.
Whatsapp0 532 384 17 70
0

Hakkımızda

1975 yılında sektöre Gaziantep -Şahinbey ilçesinde motosiklet ve bisiklet tamir, onarım, bakım, yedek parça, vb. faaliyetleriyle adım atan

ÇOK DEGERLİ USTAMIZ DURAN DARDERE  tarafından kurulan DURAN MOTOR kurulduğu günden bu yana kalite anlayışından, müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımından taviz vermeyerek hep yarınların ihtiyaçları doğrultusunda kendini dizayn etmiştir.
Bu doğrultuda misyonunu ve vizyonunu genişleterek siz değerli müşterilere marka tadında bir hizmet anlayışını sunabilmek için çaba harcamaktadır.
Duran Motor motosiklet sektöründeki kesintisiz 50 yıllık gelen deneyimiyle teknolojik alana gerekli yatırımları gerçekleştirmiş. duranmotor.com.tr Markasıyla e-ticarete adım atarak, Türkiye’nin her yerine ulaşıp müşterilerinin motosiklet ihtiyacını gidermeye yönelik çalışmaktadır.
 Yaklaşık 50 yıllık geçmişimizin verdiği gururla dün yapılanları değil yarın neler yapacağımızı düşündük. Tecrübelerimizle sektörün en önemli oyuncularından biri olma yolunda emin adımlarla ilerleyerek işimizi severek yapmaya devam ediyoruz.
 Her anımız, her hizmetimiz sektöre yön vermektedir. Sektör tarafından izlenen ve örnek alınan bir firma olmanın gururunu her an yaşıyoruz.

Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap